Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

Pristatymo būdai:

Prekių pristatymas e-paduotuvėje „uzsukpasmus.lt“ vykdomas naudojantis paslaugomis:

·         AB „Lietuvos paštas“ ;

·          „LP Express“ terminalas;

·          atsiimant prekes parduotuvėje, adresu Rotušės a. 7, III aukštas, Kretinga, darbo dienomis nuo 10.00 iki 17.00 val. Atsiimant prekes iš parduotuvės Jums nekainuos pristatymo išlaidos.

Prekės Pirkėjui išsiunčiamos tą pačią  darbo dieną nuo tada, kai užsakymo apmokėjimą gauna į sąskaitą, jei apmokėjimas matomas iki 10.00 val. Toliau pristatymo laikas priklauso nuo AB „Lietuvos paštas ir „LP Express“ terminalų darbo dienų ir valandų.

„LP Express“ terminaluose siuntos surenkamos ir pristatomos kiekvieną dieną, išskyrus sekmadienį. lpexpress.lt puslapyje galite rasti pasirinkto terminalo siuntų išsiuntimo ir surinkimo laiką, bei, pagal Pardavėjo atsiųstą siuntos sekimo numerį, stebėti kur randasi Jūsų siunta.

Paslaugos kaina 2.50 euro. Apie siuntos gavimą būsite informuoti SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.

Pristatymo laikas  per ~ 2-4 d. d. į Jūsų nurodytą terminalą.

AB „Lietuvos paštas“ darbo laiko ir siuntų išsiuntimo laiką galite rasti post.lt puslapyje. Taip pat, pagal Pardavėjo atsiųstą siuntos sekimo numerį, stebėti kur randasi Jūsų siunta.

Paslaugos kaina 2.50 euro. Pristatymo laikas  per ~ 3-5 d.d. Jūsų nurodytu adresu.

 “LP Exspress” savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę, todėl siuntas galėsite atsiimti Jums patogiausiu metu. Jokių eilių! 

Atkreipkite dėmesį, kad prekių pristatymo terminas Lietuvos teritorijoje yra tik 2-5 darbo dienos nuo pinigų įėjimo į pardavėjo sąskaitą. Tačiau, sutrikus “LP Exspress”  ar AB „Lietuvos paštas“  veiklai, prieššventinėmis bei švenčių dienomis, pristatymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Bet kokiu atveju savo siuntas galėsite stebėti pagal Pardavėjo atsiųstą siuntos sekimo numerį.

Į užsienį prekės siunčiamos tik atskiru susitarimu už atitinkamus įkainius.

Esant būtinybei galimas užsakymas e. paštu uzsukpasmus@gmail.lt arba telefonu 861133168. Tada dar galimas pristatymas ir DPD, OMNIVA. Tuomet į užsakymą surašomi: Jūsų pageidaujama prekė, kodas, kaina, Jūsų duomenys, pristatymo pasirinkimas ir tikslus adresas. Į apmokėjimo paskirtį surašote kas ir už kokią prekę moka.