uzsukpasmus.lt

Apie mus

Sveiki užsukę į mūsų internetinę parduotuvę! Mūsų tikslas suteikti savo pirkėjams galimybę įsigyti gražius ir patogius drabužius už prieinamą kainą, organizuoti paprastą ir patogų apsipirkimą internetu su greitu prekių pristatymu. Atsižvelgdami į besikeičiančias mados tendencijas parduotuvė nuolatos atnaujina ir papildo prekių asortimentą. Iškilus klausimams apie prekes mes mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

                      Medicininio aukso papuošalai, apie kuriuos galite pasiskaityti skyrelyje „Papuošalai iš medicininio aukso“, tai alternatyva tiems, kurie taupo. Juk jų išorinė išvaizda niekuo nesiskiria nuo juvelyrinių gaminių, puikiai nešiojasi, nealergizuoja, nesioksiduoja, o atsibodus ne gaila išmesti. Už vieno auksinio papuošalo kainą galima nusipirkti daugybę medicininio aukso papuošalų, ir puoštis vis kitais.

                      Visi žinome, kad smarkiai pabrango siuntimosi išlaidos, todėl stengiamės, kad mūsų e-parduotuvėje būtų kuo įvairesnių prekių ir, kad galėtumėte sutaupyti siuntimosi krepšelį. Juk jei siunčiatės tampres, Jums tikrai pravers rankšluostis, muilas, kojinės, papuošalai ar pan. Ir viskas tik  vieno siuntimo išlaidomis.

Apsipirkimas  internetu - tai naujas, patogus ir šiuolaikiškas būdas apsipirkti, neišeinant iš namų, taupant savo brangų laiką. Jums tereikia patogiai atsisėsti ir išsirinkti tai ko norite. Jei nenorite mokėti už pristatymą, galite prekes atsiimti Kretingos mieste. Atsiėmimo punktas: Kretinga, Rotušės a. 7, III-as aukštas.

Jeigu kils klausimų dėl dydžių, kiekių ar kt. rašykite uzsukpasmus@gmail.com, arba skambinkite telefonu 8 611 33168, mielai padėsime. Dirbame pagal  Individualios veiklos pažymą Nr. 050793.