Apmokėjimas

Apmokėjimas

Apmokėjimo būdai:

1.      El. bankininkyste per mūsų e-parduotuvės mokėjimų sistemą. Ši sistema - saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums ą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Paysera.lt sistema leidžia apmokėti už mūsų prekes per:

- SEB internetinę bankininkystę;

- DNB internetinę bankininkystę;

- DanskeBank internetinę bankininkystę;

- Nordea internetinę bankininkystę;

- Citadele internetinę bankininkystę;

- Šiaulių banko internetinę bankininkystę;

- Apmokėjimas Lietuvos spaudos kioskuose;

- Atsiskaitymas grynaisiais, mokėjimo kvitu, bet kuriame Lietuvos banke;

- Atsiskaitymas visose Maxima parduotuvių kasose Lietuvoje.

·        Atsiskaitymo sistema www.paysera.lt iš mūsų internetinės parduotuvės gauna tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai.

·        Apmokėjimas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kurioje Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Mes negauname jokių duomenų apie internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis, visą apmokėjimo procesą atliekate banko puslapyje.

·        Sėkmingai apmokėję už prekes, gausite patvirtinimo laišką anketoje nurodytu el. pašto adresu ir Jūsų užsakymas bus apdorojamas vos tik gausime patvirtinimą iš paysera.lt sistemos.

 

Ats. sąskaita: LT643500010002440565

Bankas UAB Paysera LT


           Ats. sąskaita: LT717044060007908976

                  Bankas: AB SEB bankas
                  Banko kodas: 70440


Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite užsakymo numerį. Nenurodžius skiltyje „Mokėjimo paskirtis“ tikslaus užsakymo numerio, Pardavėjas negarantuoja užsakymo įvykdymo.

Jei kils klausimų kreipkitės nurodytais kontaktais: tel. 8 611 33168.