Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/uzsukpasmus/domains/uzsukpasmus.lt/public_html/vqmod/vqmod.php on line 684
Apmokėjimas

Apmokėjimas

Apmokėjimo būdai:

1.      El. bankininkyste per mūsų e-parduotuvės mokėjimų sistemą. Ši sistema - saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo ir suvedinėti visų reikalingų laukelių – tai už jus padarys integruota sistema. Jums tereikia įprastai vykdyti užsakymą ir vadovautis nuorodomis. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite  sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Paysera.lt sistema leidžia apmokėti už mūsų prekes per:

- SEB internetinę bankininkystę;

- DNB internetinę bankininkystę;

- DanskeBank internetinę bankininkystę;

- Nordea internetinę bankininkystę;

- Citadele internetinę bankininkystę;

- Šiaulių banko internetinę bankininkystę;

- Apmokėjimas Lietuvos spaudos kioskuose;

- Atsiskaitymas grynaisiais, mokėjimo kvitu, bet kuriame Lietuvos banke;

- Atsiskaitymas visose Maxima parduotuvių kasose Lietuvoje.

·        Atsiskaitymo sistema www.paysera.lt iš mūsų internetinės parduotuvės gauna tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai.

·        Apmokėjimas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kurioje Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Mes negauname jokių duomenų apie internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis, visą apmokėjimo procesą atliekate banko puslapyje.

·        Sėkmingai apmokėję už prekes, gausite patvirtinimo laišką anketoje nurodytu el. pašto adresu ir Jūsų užsakymas bus apdorojamas vos tik gausime patvirtinimą iš paysera.lt sistemos.

 

Ats. sąskaita: LT643500010002440565

Bankas UAB Paysera LTJei kils klausimų kreipkitės nurodytais kontaktais: tel. 8 611 33168.