Kaip pirkti?

Kaip pirkti?

1.    Išsirinkite patikusią prekę, dydį ar spalvą, spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką „Į krepšelį“. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks „Prekių krepšelis“ atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis, toliau pasirinktomis prekėmis. Tada spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį mygtuką „Prekių krepšelis ir pereinate prie kito veiksmo - “Atsiskaitymas”.

2.    Duomenys. Jei esate prisiregistravęs Pirkėjas, naudokite jau įvestą adresą, arba pasirinkite naują adresą. Jei neužsiregistravęs - vykdant užsakymą būtina užpildyti prekių užsakymo formą, kurioje pateikiami visi pristatymui reikalingi Pirkėjo duomenys: vardas, pavardė, elektroninis paštas, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numeris, pristatymo būdas ir kt. Užsiregistravus privalumas tame, kad kitą kartą perkant nereikės iš naujo suvedinėti duomenų, galėsite prenumeruoti/atšaukti naujienų prenumeratą, redaguoti paskyros informaciją, adresą, matyti savo užsakymų istoriją.

3.    Pasirinkite pristatymo metodą:

4. Patvirtinkite, kad susipažinote su mūsų e-parduotuvės Sąlygomis ir taisyklėmis. Patvirtinus, kad susipažinote su sąlygomis ir taisyklėmis skaitoma, kad tarp Pirkėjo ir Pardavėjo pasirašyta pirkimo-pardavimo sutartis.

5. Užsakymas priimtas. Pardavėjas užsakytų prekių siuntinį pradeda formuoti gavus apmokėjimą. Tada siunta registruojama, išsiunčiama ir, Jūsų nurodytu el. pašto adresu, Jums išsiunčiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galėsite sekti, kurioje vietoje randasi Jūsų siunta.