Pirkimo-pardavimo sutartis

Bendrosios nuostatos

1.        Ši pirkimo – pardavimo sutartis nustato Rimos Rukšėnienės IV pagal pažymą Nr. 050793 (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo ( toliau – Pirkėjas) bendras tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.uzsukpasmus.lt.

 

 Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymas

1.        Pirkėjas, išsirinkęs jam siūlomas prekes, suformuoja užsakymų krepšelį.

2.        Suformavęs prekių krepšelį Pirkėjas suveda būtinus duomenis užsakymo vykdymui (vardas, pavardė, telefonas, pristatymo adresas ir pan.).

3.        Sutartis laikoma sudaryta nuo to momento kai pirkėjas paspaudžia mygtuką "Patvirtinti užsakymą".

4.        Po užsakymo išsiuntimo Pirkėjas gauna patvirtinimą apie sutarties sudarymą.

  

Apmokėjimas ir pristatymas

1.    Pirkėjas už užsakytas prekes įsipareigoja sumokėti per 12 valandų darbo dienomis, Pardavėjo pasiūlyta apmokėjimo forma. Jeigu Pirkėjas per nustatytą terminą kainos nesumoka, laikoma, kad Pirkėjas atsisako vykdyti sutartį, todėl Pardavėjas turi teisę sustabdyti užsakymo vykdymą ir neberezervuoja prekės.

2.    Pardavėjas įsipareigoja pagal pirkimo - pardavimo sutartį išsiųsti  Pirkėjo užsakytas prekes Lietuvoje nurodytu adresu per 3-5 darbo dienas nuo pinigų gavimo dienos (skaičiuojant nuo tos dienos, jei pirkėjas užsako iki 10.00 val).

 

Pirkėjo teisės ir pareigos

1.    Pirkėjas turi teisę pirkti parduotuvės nustatytomis sąlygomis ir tvarka.

2.    Pirkėjas įsipareigoja sumokėti sutartą kainą per taisyklėse nustatytą terminą ir priimti užsakytas prekes.

3.    Jei Pirkėjas nurodo netikslius duomenis ar netinkamą adresą, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti visas, dėl to atsiradusias Pardavėjo pristatymo ar kitas papildomas išlaidas.

4.    Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su www.uzsukpasmus.lt internetine parduotuve, kol prekės neišsiųstos, pranešdamas Pardavėjui apie tai el. paštu ar telefonu.

 

 Pardavėjo teisės ir pareigos

1.         Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti taisykles. Taikomos tos taisyklės, kurios galiojo užsakymo pateikimo momentu.

2.         Pardavėjas, jei to reikia, turi teisę gauti pirkėją identifikuojančią bei jo teisę sudaryti sutartį patvirtinančią informaciją.

 

Prekių grąžinimas

 

Grąžinimo sąlygos.

·      Prekes galite grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių įsigijimo dienos.

·      Tos pačios komplektacijos, kokios pirkėjas ją gavo. 

·      Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, išsaugotos jos vartojamosios savybės bei nepraradusi prekinės išvaizdos.

·      Prekė gali būti grąžinama tik su jos pirkimo įrodančiais dokumentais: pirkimo kvitu, sąskaita- faktūra,  arba važtaraščiu.

·       Turi būti pirkėjo pasirašytas grąžinimo aktas, kuriame nurodyti prekės trūkumai, brokas ar pan.

·      Nurodyti sąskaitos numerį, banką į kurį norite, kad būtų pravesti pinigai už  grąžintą prekę.

·      Prekės negali būti dėvėtos ar kitaip naudotos, jos turi būti nesugadintos ir nepraradusios savo vertės.

·       Grąžinamos prekės turi būti su visomis etiketėmis. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.

·      Grąžinamos prekės siunčiamos tik registruotu paštu (tuomet paštas išduos jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų. Už neregistruotos siuntos dingimą neatsakome ir pinigų negrąžiname).

·      Pinigai už grąžintas prekes grąžinami tik banko pavedimu į mokėtojo nurodytą banko sąskaitą per 5 d. d. nuo grąžintų prekių gavimo momento.

·      Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl pavedimo už grąžintas prekes vėlavimo ar nepadarymo, jeigu Pirkėjas klaidingai pateikia arba nepateikia grąžinimui reikalingų duomenų.

·      Jei Pardavėjas įrodo, kad prekės trūkumų atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, tokia prekė nekeičiama, neatlygintinai trūkumai nešalinami ir pinigai negrąžinami.

·      Daiktų keitimo ir grąžinimo taisyklės (remiantis Lietuvos Respublikos Ūkio ministro 2012 m. kovo 15d. įsakymo Nr. 4-243 redakcija) nustato prekes, kurios gali būti grąžinamos ar keičiamos tik pardavėjui sutikus:
a) parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai;
b) kūdikių drabužėliai;
c) siūti vyriški, berniukų, moteriški ar mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai;
d) liemenėlės, korsetai ir panašūs dirbiniai;
e) spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai;
f) pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai;
g) žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

      Už grąžinamos prekės pašto išlaidas pinigai negrąžinami, visas siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jei prekei priklausė nemokamas pristatymas, grąžinimo atveju jis negalioja ir iš grąžintinos sumos bus išskaičiuotos siuntimo išlaidos.


Grąžinimo procesas.

·      Užpildote grąžinimo formą taip pranešdami pardavėjui apie prekės grąžinimą.

·      Nurodote duomenis: kliento vardas/pavardė, užsakymo numeris, nurodomos konkrečios grąžinamos prekės, įvardinamos grąžinimo priežastys,  kur pravesti pinigus už grąžintą prekę el. paštu rima.ruk@gmail.com.

·     Prekę (s),  jos pirkimo įrodančius dokumentus, pasirašytą grąžinimo aktą supakuojate į pakuotę, pagal LP pašto įstatymus, užrašote gavėjo telefono numerį ir siunčiate atgal, adresu:

R. Rukšėnienė

Panevėžio g. 18

97148 Kretinga

·      Išsiuntus grąžinamą prekę, turite pateikti mums registruotos siuntos sekimo numerį el. paštu rima.ruk@gmail.com.

 

Prekių kokybė, garantijos.

1.    www.uzsukpasmus.lt  internetinėje parduotuvėje parduodamos prekės būtini duomenys nurodomi  prekės aprašyme.

2.    Pardavėjas neatsako už tai, kad www.uzsukpasmus.lt internetinėje parduotuvėje esančios prekės spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.